Įžūliai subtilūs | Grupė SUBTÌLUS

Įžūliai subtilūs | Grupė SUBTÌLUS

Labai dažnai mums kyla abejonių, kaip pavadinti savo koncertą. Tad šį kartą skolinamės labai taikliu apibūdinimu „Įžūliai subtilūs“. Šio pavadinimo teisės priklauso Akordeono festivaliui, kuriame grojome šių metų lapkričio pradžioje.

Mūsų koncertas, lyg vakarėlis. Daug energijos, nuotaikos, tempo, elektroninio skambesio persipynusio su autentiškumu. Ir tuo pačiu subtiliai primename, kokiame pasaulyje gyvename ir kaip turime padėti Ukrainai. Kartu su mumis koncerte pasirodys mūsų draugė, dainininkė Valeriya.

Atliksime naujausią savo programą. Norime jus nustebinti ir nustebinsime!
Pažadame, bus labai smagu! Ir jautru.

Grupė sukūrusi unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika, kurią šiuo metu pastiprina elektroniniai garsai. Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.

Drauge koncertuos Lietuvoje gyvenanti ukrainiečių dainininkė Valeriya Kucherenko.

www.subtilus.com

 

 

Data

12-14
Expired!

Laikas

18:00 - 19:10

Kaina:

12.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top