Operetė „Vienos kraujas“ yra vienas mėgiamiausių šio žanro kūrinių pasaulio scenose. Kitaip negali būti – ji sukomponuota iš gražiausių valsų karaliaus Johano Štrauso kūrinių. Muzikinis spektaklis „Vienos kraujas“ statomas, perstatomas ir vėl statomas operos teatruose. Keičiasi atlikėjai, keičiasi kartos, o šis muzikinis spektaklis vis atgimsta. Prieš pat pandemiją režisierius Nerijus Petrokas šį veikalą pastatė ir Panevėžio muzikiniame teatre. Jį jau galėjo matyti mūsų miesto žiūrovai.

Tačiau vasario 13 d. bus naujienų – pirmą kartą prie dirigento pulto Panevėžio muzikiniame teatre matysime Dainių Pavilionį.
Dirigentas Dainius Pavilionis yra Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesoriaus Juozo Domarko mokinys, tarptautinių W. Lutosławskio ir G. Fitelbergo dirigentų konkurso laureatas.

Šiuo metu Dainius Pavilionis – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Dirigavimo katedros vedėjas, docentas. Nuo 2019 metų – Torūnės (Lenkija) simfoninio orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas, nuolat kviečiamas diriguoti Portugalijos, Italijos, Lenkijos ir kitų šalių filharmonijų simfoniniams bei kameriniams orkestrams. Jis taip pat ir Lietuvos kariuomenės pučiamųjų orkestro antrasis dirigentas.

Taigi, vasario 13 d.,  laukiame tarsi pavasarinio vėjo  –  Johano Štrauso valsų garsų.  Kviečiame!