Tenoriada AK TOS DAMOS…
Panevėžio muzikiniame teatre
Kovo 7 d.
„Tenoriada“ – tai neformalus Lietuvos tenorų aljansas, jungiantis geriausius Lietuvos tenorus, atliekančius populiariausius ir žinomiausius klasikinius vokalinius kūrinius kūrybinga ir originalia forma.
Jau pirmasis tenorų atliktas kūrinys (A. Raudonikio „Švelnumas“) pateko į Lietuvos rekordų knygą ir buvo transliuotas per LRT.
Kovo 8 dienos proga moterims įprasta dovanoti gėles, tad Tenoriados koncertas „Ak tos damos…“ Panevėžio muzikiniame teatre, kuriame dainuos žymiausi Lietuvos tenorai ir skambės Panevėžio muzikinio teatro orkestras, diriguojamas Martyno Bražo, bus pati gražiausia pavasario puokštė kurioje susipins gražiausios dainos, staigmenos, puiki muzika, gera nuotaika, žavingi atlikėjai!
Net 10 geriausių Lietuvos tenorų klausytojams padovanos daug džiaugsmo ir prasmingų akimirkų! Tai Kristian Benedikt, Juozas Janužas, Tomas Pavilionis, Edmundas Seilius, Audrius Rubežius, Povilas Padleckis, Antanas Zakarauskas, Eimantas Bešėnas, Kęstutis Alčiauskis ir Algirdas Bagdonavičius.
Programoje – populiariausios operų ir operečių arijos ir gražiausios dainos ir originalios kompozicijos.
Panevėžio muzikinio teatro orkestras pradėtas telkti 1993 metų pabaigoje įkūrus teatrą. Jau 1994 metais orkestras ir teatro solistai parengė pirmąjį spektaklį. Kasmet teatro trupė ir orkestras pristato naujus miuziklus ir operetes, perengia po keletą naujų koncertinių programų su gerai žinomais solistais Edmundu Seiliumi, Kristina Zmailaite, Ramūnu Urbiečiu, Laima Česlauskaite, Viktorija Miškūnaite ir kitais.
Orkestrą dažnai matome ne tik teatre ir mieste, bet ir ir krašto šventėse, kultūros centrų salėse, bažnyčiose. Nuo 2020 metų su orkestru dirba dirigentas Martynas Bražas, 2021 m. debiutavęs kaip muzikinio spektaklio „Operos teatras“ dirigentas.