VLADAS BAGDONAS – AUTORINIŲ DAINŲ KONCERTAS. Renginys perkeltas iš spalio 30 dienos. Pradžia 19 val.

VLADAS BAGDONAS – AUTORINIŲ DAINŲ KONCERTAS. Renginys perkeltas iš spalio 30 dienos. Pradžia 19 val.

Patikslinimas (2022-01-27) Koncerto organizatoriai Bardai.lt praneša, kad renginys prasidės 19 val. o ne 18 val., kaip buvo skelbiama jų išplatintose afišose.
Atsiprašome už nepatogumus.
RENGINYS PERKELTAS IŠ SPALIO 30 DIENOS. GALIOS ĮSIGYTI BILIETAI.

2022 m. sausio 27 d. į savo autorinių dainų koncertą Panevėžio muzikiniame teatre kviečia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas. Nors pandemija pusmečiui buvo sustabdžiusi koncertinę veiklą, karantininį laikotarpį artistas praleido turiningai – išleido muzikinį albumą „Medžio degimas“, į kurį sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas. Vakaro metu suskambės ir kelios visiškai naujos dainos.

Vladas Bagdonas – aktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos, tokios kaip „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“ yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su Meistru – laukiami ir praturtinantys.

Į koncertą kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.
Koncerto metu bus galima įsigyti V. Bagdono naująją kompaktinę plokštelę.

Bilietus platina teatro kasa ir bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/teatralizuotas-koncertas-vien-tik-muzos-valdo-mus-294407/

Data

01-27
Expired!

Laikas

18:00 - 19:15

Kaina:

10; 12 Eur
Kategorija
BARDAI LT

Organizatorius

BARDAI LT
QR Code
Go to Top