TRIO AGORA Albumo HOTEL TANGO pristatymo koncertas

TRIO AGORA Albumo HOTEL TANGO pristatymo koncertas

Žilvinas Brazauskas (klarnetas, Lietuva/Vokietija)
Natania Hoffman (violončelė, Italija/JAV/Belgija)
Robertas Lozinskis (fortepijonas, Lietuva)

Trio Agora – tai trys charizmatiški muzikantai, įvairių prestižinių tarptautinių konkursų laureatai, nuolat koncertuojantys Europos koncertų salėse, bet nepamirštantys ir Lietuvos. Šis koncertas – naujausio Trio Agora albumo „Hotel tango“ pristatymo koncertas. Albumas išleistas 2023 m. birželio mėn. bendradarbiaujant su Vokietijos įrašų kompanija „Accentus Music“.

Spalio 4 d. koncerte Panevėžio muzikiniame teatre Trio Agora pristato visiškai naują, originalią Astoro Piazzollos „Keturių metų laikų“ versiją, kurią sukūrė trio klarnetininkas Žilvinas Brazauskas, taip pat kanadiečių/amerikiečių kompozitoriaus Joel Hoffman ansambliui dedikuotą kūrinį „Foxtrot Romeo Juliet Hotel Tango“ bei eilę kitų originalių aranžuočių, tarp kurių skambės tango ištakos: mazurkos, valsai bei kompozitorių I. Stravinskio ir M. Ravelio kūriniai: „Tango“ fortepijonui solo bei „Pièce en Forme de Habanera“ violončelei ir fortepijonui.

Trio narių misija – dalintis tango muzikos žavesiu, kuri klesti jau pusantro šimtmečio. Iš kur kilo tango ir kiek žmonių bei kultūrų sužavėjo šio žanro ritmai, dainos ir šokiai? Trio Agora siekia atskleisti didžiulę tango muzikos įvairovę pasirinkdami kūrinius, kurių kiekvienas turi unikalią istoriją bei yra prisidėję prie šio stiliaus evoliucijos. Šis albumas yra savotiška tarptautinė tango manifestacija, nukelianti klausytojus iš Paryžiaus salonų į mažas Buenos Airių gatveles, per Jungtines Valstijas, Lotynų Ameriką, Vakarų Afriką ir Rytų Europą. Daugelis pristatomų kūrinių – tai tarsi pasakojimai, kuriais atiduodama pagarba originalioms kompozicijoms aranžuočių ir transkripcijų pavidalu.

Data

10-04

Laikas

18:00 - 19:30

Kaina:

10.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top