ROMANTIC SAX

ROMANTIC SAX

JUOZAS KURAITIS (saksofonas)
DAUMANTAS SLIPKUS (fortepijonas)

Į vieno geidžiamiausių Lietuvos saksofonininkų koncertą bilietai ištirpsta akimirksniu… Šio charizmatiškojo atlikėjo įrašytais pop kūriniais socialiniuose tinkluose ir įvairiose medijų platformose dalinamasi šimtus kartų, jie sulaukia tūkstančių paspaudimų “patinka”.

Šiemet saksofonininkas Juozas Kuraitis pakvies į koncertinį turą po Lietuvos miestus ir kartu su charizmatiškuoju pianistu Daumantu Slipkumi pristatys putojančią lyg šampanas programą.

Koncertuose skambės gražiausi kada nors parašyti kūriniai saksofonui bei šio unikalaus instrumento atliekamos žinomiausios ir populiariausios pop dainos, pritariant visų instrumentų karaliui – fortepijonui.

Alytus, Kaunas, Jonava, Anykščiai, Šiauliai, Panevėžys ir Vilnius – miestai, kurių gyventojai ir svečiai turės progą mėgautis itin romantiškais koncertais. Juk saksofonas – tai vienas geidžiamiausių muzikos instrumentų, be kurio skambesio neįsivaizduojame pačių žinomiausių romantinių dainų. Tad susitikime pasiklausyti užburiančios saksofono ir fortepijono dueto magijos.

 

Data

12-14
Expired!

Laikas

18:00 - 19:10

Kaina:

21.00 Eur - 41.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top