Populiariosios klasikos koncertas IŠ ARTI… Koncertas atkeltas iš 2021 gruodžio 11 d. Galios įsigyti bilietai.

Populiariosios klasikos koncertas IŠ ARTI… Koncertas atkeltas iš 2021 gruodžio 11 d. Galios įsigyti bilietai.

„IŠ ARTI…“ KONCERTE PIRMĄ KARTĄ SU PANEVĖŽIO MUZIKINIO TEATRO ORKESTRU PASIRODYS OPEROS SOLISTĖ VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ

2022 sausio 15 d.  Panevėžio muzikinis teatras kviečia į populiariosios klasikos koncertą IŠ ARTI…, kuriame solistai Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Ramūnas Urbietis (baritonas), Justinas Mačys (fleita) su teatro simfoniniu orkestru atliks publikai gerai pažįstamus kūrinius iš operos ir operetės aukso fondo. Skambės lyriškoji Lauretos arija iš G. Pučinio operos „Džanis Skikis“, Džuditos arija iš Franco Leharo operetės „Džiudita“, nuotaikinga Bonio dainelė iš operetės „Čardašo karalienė“ bei kt. Panevėžio muzikinio teatro orkestrui diriguos Vidmantas Kapučinskas ir Justinas Mačys.

„Teatro orkestras yra nuolatinis tiek jaunų, kylančių operos solistų, tiek patyrusių atlikėjų scenos partneris. Šis vakaras mums, o tikiuosi ir Panevėžio publikai, bus ypatingas tuo, kad vakarą papuoš pirmą kartą su mūsų orkestru dainuosianti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro soliste, Auksinio kryžiaus laureatė Viktorija Miškūnaitė” – kalbėjo V. Kapučinskas.

Koncerte ne tik dirigento, bet ir fleitininko amplua pasirodysiantis Justinas Mačys yra vienas stipriausių šalies fleitininkų, nuolat rengiantis solidžias koncertines programas, garsėjantis intensyvia kūrybine ir pedagogine veikla. Vos prieš keletą dienų solinę kompaktinę plokštelę pristatęs atlikėjas koncerte su simfoniniu orkestru atliks prancūzų kompozitoriaus B. Godard Valsą iš Trijų dalių siuitos, op. 116. Scenoje matysime ir baritoną R. Urbietį – Kauno valstybinio ir Panevėžio muzikinio teatrų solistą, per trumpą laiką sukūrusį beveik pusšimtį vaidmenų miuzikluose, operetėse ir operose.

Koncertas IŠ ARTI… Panevėžio muzikiniame teatre rengiamas 2022 m. sausio 15 d.
Pradžia 18 val.

Bilietus platina teatro kasa ir bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/teatralizuotas-koncertas-vien-tik-muzos-valdo-mus-294407/

 

Data

01-15
Expired!

Laikas

18:00 - 19:30

Kaina:

10 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
Panevėžio muzikinis teatras

Organizatorius

Panevėžio muzikinis teatras
QR Code

Leave A Comment

Go to Top