IŠPARDUOTA. PALYDINT SENUOSIUS Johanno Strausso muzikos puota

IŠPARDUOTA. PALYDINT SENUOSIUS Johanno Strausso muzikos puota

LAIMA ČESLAUSKAITĖ (SOPRANAS)
MINDAUGAS ROJUS (BARITONAS)
PANEVĖŽIO MUZIKINIO TEATRO ORKESTRAS
DIRIGENTAI:
VIDMANTAS KAPUČINSKAS
JUSTINAS MAČYS

Panevėžio muzikinis teatras kviečia drauge praleisti paskutinį besibaigiančių metų vakarą. Tradiciniame koncerte „Palydint senuosius“ skambės austrų kompozitoriaus Johanno Strausso kūriniai. Gros Panevėžio muzikinio teatro simfoninis orkestras, diriguos maestro Vidmantas Kapučinskas ir fleitos virtuozas Justinas Mačys, dainuos publikos numylėtiniai solistė Laima Česlauskaitė (sopranas) ir Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro solistas Mindaugas Rojus (baritonas).
Visa Europa į naujuosius įžengia su gražiausiais Johanno Strausso valsais ir polkomis – kasmet sausio 1 d. iš Auksinės Vienos „Musikverein“ salės transliuojamas Vienos filharmonijos orkestro koncertas. Ir Panevėžio muzikinis teatras Naujųjų metų išvakarėse prisilies prie gražios tradicijos ir miesto publikai padovanos valsų karaliumi tituluojamo kompozitoriaus muzikos pynę.
Pirmoje koncerto dalyje skambės instrumentiniai kūriniai, tarp jų visiems puikiai žinomos operetės „Šikšnosparnis“ uvertiūra ir Imperatoriškasis valsas, taip pat gražiausios arijos iš operetės „Vienos kraujas“. Antroje dalyje publika išgirs J. Strausso „šlagerius“, kupinus čardašo ir polkos ritmų.

Data

12-31
Expired!

Laikas

18:00 - 20:30

Kaina:

30.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top