ATŠAUKTAS. LP pristatymo koncertas “Įsimylėjus vaiduoklį“

ATŠAUKTAS. LP pristatymo koncertas “Įsimylėjus vaiduoklį“

Pranešame, kad atšauktas renginys “LP pristatymo koncertas “Įsimylėjus vaiduoklį“ | Panevėžys“, kuris turėjo įvykti lapkričio 27 d. Panevėžyje.

Pirkę kasose arba pagal išankstinę sąskaitą prašome užpildyti pinigų grąžinimo formą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki gruodžio 6 d.

Bilietus įsigijusiems internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki 2023 metų gruodžio 6 dienos.

Organizatoriai atsiprašo už nepatogumus.

 

Aksominio balso atlikėja, dainų kūrėja Rasa Kaušiūtė kviečia į savo trejus metus albumui „Įsimylėjus vaiduoklį“ kurtų dainų akustinį koncertą. Klausytojus žavinti ekspresyvumu, giliu pasinėrimu į kiekvieną kūrinį bei plačia atlikimo dinamika – nuo šnabždėjimo iki širdį veriančių bliuzinių aukštų natų ar glostančio falceto.
Atlikdama savo autorines kontrastingas dainas, ji – kaip aktorė, kiekvienam kūriniui pritaikanti vis kitą muzikinę bei emocinę išraišką.
Intelektualus seksualumas, moters gelmės išsiskleidimas kūryboje, kurią lydi mistiškas rūkas ir paslaptingi garsai, balsas atiteka iš sielos gelmių, ir vyksta pokytis – seni dalykai nukrinta, kaip kad medžiai rudenį numeta lapus tam, kad gimtų ir sužydėtų naujai. Rasos kūryba – įkvėpta gilios asmeninės transformacijos, kurią kviečiame patirti ir jus.
Iš vidinės tamsos, per magišką instrumentų ir paslapčių pripildyto balso sąskambius, improvizacinius intarpus, muzikinio erotizmo foną išsilaisvinti į naujus gyvenimo horizontus, įsikvėpti estetinio ir jausminio malonumo.
Šv. Kotrynos bažnyčioje, be naujausių Rasos autorinių dainų, a cappella skambės ir A. Noviko džiazo merginų ansamblio atliekama R. Kaušiūtės harmonizuota liaudies daina, susirinkusiuosius stebins sakralusis Mandalos šokis, komanda paruošė dar daug kitų, visus pojūčius ir širdį suvirpinsiančių siurprizų.
Scenoje atlikėjai talkins talentingiausi bei geriausi muzikantai iš Latvijos bei Lietuvos:

Norberts Skraucis: kontrabosas
Andris Buikis: perkusija
Daumantas Slipkus: fortepijonas
Tomas Ramančiūnas: violončelė
Arūnas Sabukas: gitara
Giedra Julija Tutkutė: arfa
Agnietė Ivanauskaitė: fleita

 

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/teatralizuotas-koncertas-vien-tik-muzos-valdo-mus-294407/

Data

11-27
Expired!

Laikas

18:00 - 19:20

Kaina:

13.00 Eur - 31.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top