Izraelio “Vanessa Mae“ Ana Agre

Izraelio “Vanessa Mae“ Ana Agre

Kas pasakė, kad žvaigždės atvyksta koncertuoti tik į didžiuosius Lietuvos miestus!
Tikri menininkai supranta, kad geri, mylintys ir aukšto lygio meną suprantantys žmonės gyvena ir mažesniuose miesteliuose!
Vasario 25 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre pasirodys iškili menininkė, tarptautinio lygio žvaigždė, smuiko virtuozė, populiariosios ir klasikinės muzikos magė, izraelietiškoji Vanessa May – virtuoziška ir žavinga ANA AGRE !

Vaikystėje ji svajojo tapti karo lakūne, bet jos likimas tėvų ir Aukščiausiojo valios pastangomis susiklostė kitaip! Neginčijamas muzikinis talentas, įgimtas grožis, plastika ir grakštumas „pastūmėjo“ Aną vienu metu į baletą, muziką ir mados pasaulį! Ir visur ji – mūsų publikacijos heroje – pasiekė 100 procentų sėkmės! Bet jos siela išsirinko muziką. Ir dabar Ana Agre – „Izraelio Vanessa Mey“ – šios puikios šalies meilė ir pasididžiavimas. Viena gražiausių šio krašto moterų, kulto ir garbinimo objektas!

Nežiūrint to, kad šiuo metu ji gyvena Vokietijoje, Ana reguliariai lanko savo Tėvynę ne tik su koncertais, bet ir su gerumo akcijomis, be jokio atlygio koncertuodama gydymo įstaigose, kariniuose daliniuose, vaikų ligoninėse… Visur, kur tik ji gali kuo nors kam nors padėti!

Jos koncertai Izraelyje, Vokietijoje, Norvegijoje Švedijoje, Ispanijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje,… visada užsibaigdavo ovacijomis ir neapsakomu džiaugsmu! Jos aistringas Vivaldžio, čigonų,  vengriškų, lenkiškų ir, aišku, žydiškų melodijų ir dainų atlikimas nieko nepalieka abejingu! Puikiai ne tik smuiką, bet ir savo savo kūną valdantį (tam turėjo įtakos jos baleto ir kovų menų pamokos, dar ji mokėsi fechtavimo) Ana Agre rengia tiesiog stulbinančius, uždegančius šou!

Visi jos talentai ne kartą buvo naudingi ir jos gyvenime. Štai, pavyzdžiui, buvo atsitikimas, kai kartą automobilį, kuris vežė Aną per dykumą po labdaringo koncerto kariniame dalinyje prie sienos su Palestiną, sustabdė 2 keisti, aiškiai „priešiškos pusės“ atstovai. Jie pridėjo pistoletą prie vairuotojo galvos ir pabandė tą patį padaryti su Aną, sėdinčia su savo smuiku, jų tikslas buvo – apiplėšti su… galimai tragiška pabaiga. Ana ne sekundei nesutriko ir, suspaudusi savo smuiką už grifo, labai žvitriai ir žaibiškai pademonstravo savo kovos menų talentą… Po 1,5 minutės automobilis ramiai tęsė savo judėjimą, o smėlyje liko „ilsėtis“ ir galvoti apie savo nederamą elgesį neutralizuoti teroristai…..

Bilietus platina teatro kasa ir bilietai.lt

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/teatralizuotas-koncertas-vien-tik-muzos-valdo-mus-294407/

 

Data

02-25
Expired!

Laikas

18:00 - 19:15

Kaina:

10 Eur, 15 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top