Geriausios roko baladės

Geriausios roko baladės

Geriausios roko baladės suskambės Panevėžio muzikiniame teatre

Bilietai: https://bit.ly/3A1zrzG

2021 m. lapkričio 13 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre suskambės akustinė žinomų atlikėjų programa, kuri paglostys širdis ir ausis visiems roko baladžių gerbėjams.
Gerai žinomi ir mylimi dainininkai – Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius paskutiniu metu aktyviai koncertuoja ir dalyvauja įvairiuose projektuose, tačiau meilė roko muzikai kaskart sujungia juos bendram pasirodymui.
Didžiulę charizmą ir sceninę patirtį turintys atlikėjai surengs koncertą, kuriame akustiškai suskambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake ir kitų roko legendų hitus!
Abu atlikėjai smulkmeniškai rinko kūrinių programą, į kurią norėjo įtraukti pačias geriausias roko balades. Vyrai juokiasi, kad dviejų rokerių muzikinis skonis sutampa, todėl problemų dėl pasirinkto repertuaro nekilo. O kai kurių roko baladžių nepasirinkti būtų buvusi tiesiog nedovanotina nuodėmė – nemažai kūrinių įtraukti į programą pasufleravo atlikėjų balso tembro panašumas. Č. Gabaliui ir J. Miliui scenoje fortepijonu talkins Feliksas Zakrevskis.
„Tai koncertas, kuris pirmąkart skambės Panevėžyje, kuris ne tik užburs, įtrauks, bet ir neleis jo pamiršti“, – neabejoja atlikėjai.
Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“.
Dalyvauja:
Jeronimas MILIUS / vokalas
Česlovas GABALIS / vokalas
Feliksas ZAKREVSKIS / pianin

Bilietų kainos: 15 €, 20 €
Bilietus platina TIKETA ir teatro kasa.

 

 

Data

11-13

Laikas

18:00 - 19:25

Kaina:

15, 20 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top