AURELIJUS GLOBYS IR ZBIGNIEV LEVICKI „Amžiaus dvikova: smuikas ir gitara“

AURELIJUS GLOBYS IR ZBIGNIEV LEVICKI „Amžiaus dvikova: smuikas ir gitara“

Aurelijus Globys ir ZbignIev Levicki

„Amžiaus dvikova: smuikas ir gitara“

2 RAUNDAS !!!

Į muzikos ringą sugrįžta „Smuiko ir gitaros amžių dvikova“, kurioje bus gausu emocijų ir aistringo muzikos skambesio. Muzikiniame ringe antram raundui susitinka seni bičiuliai – Zbignevas Levickis, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas, ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys.

Gitara ir smuikas – skirtingi instrumentai, tačiau abu jie gali savitai atskleisti repertuarines, technines, stilistines galimybes. Koncerte skambės gerai žinomų klasikinių kūrinių virtuoziškos improvizacijos ir specialiai šiam projektui parašyti kūriniai.

Dvi skirtingos stichijos – gitara ir smuikas – atskleis savo dar nepažintas puses. Energijos, netikėtų derinių ir intrigos vakarą svarbiausia ne stilistinės vingrybės ar laimėjimas bet kokia kaina, o draugystė ir atsidavimas savo mūzai. Abiejų kovotojų siekis, tikime, bus išpildytas su kaupu – tai siekis, kad visi pajustų meilę tą, kurią abu sudėjo kurdami programą – karštą, atvirą ir drąsią!

Nepraleiskite šanso kovo 28 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre tapti šios meistrų dvikovos liudininkais ir savo palaikymu bei aplodismentais nulemti kovos baigtį.

Data

03-28

Laikas

18:00 - 19:20

Kaina:

17.00 Eur, 21.00 Eur

Vieta

Panevėžio muzikinis teatras
Nepriklausomybės a. 8, Panevėžys
Kategorija
QR Code
Go to Top