Liepos paskutinį sekmadienį paskelbus Pasauline senelių ir senolių diena, kunigo Ričardo Doveikos kvietimu teatro orkestras „Garsas“ vyko koncertuoti į sostinę.
Ta proga, liepos 25 dieną, po vidudienio mišių, baigiamoje statyti Pilaitės Šv. Juozapo bažnyčioje mūsų orkestras atliko muzikinę programą „Kelias į dangų“. Programą sudarė ir dirigavo Martynas Bražas.
Vilniečiams grojome R. Wagner temas iš operų „Tanhoizeris“ ir „Lohengrinas“, Ennio Marricone, Gunter Noris, D. Šostakovičiaus ir kitų autorių kūrybą. Solo partijas atliko Agnė Ivanauskaitė (obojus), Nerijus Jakštonis ir Tautvydas Kuoras (trimitai).
Buvo kiek kitoniška groti maldų rūmuose kur jau dabar kaskart susirenka daugiau nei 500 lankytojų. Muzikavimo kokybė, bendruomenės atvirumas ir šiluma, kun. Ričardo Doveikos įkvepiantys žodžiai pakylėjo visus. Koncertas baigėsi kažkuo panašiu į linijinius šokius ir pakvietimu atvykti į konsekravimo iškilmes! Ką bekalbėti apie aplodimentus, „bravo“ ir koncerto pratęsimą.
Po tokios muzikinės šventės, kartu su Pilaitės bendruomene vaišinomės namine gira, duona ir medumi. Lyg būtų to maža,- orkestrui buvo surengti ir proginiai pietūs.
Taip sezoną baigė Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų orkestras „Garsas“. Orkestro vadovas Martynas Bražas.