Sandra Lebrikaitė (kairėje)

Kino ir Brodvėjaus teatrų klasika tapę „Muzikos garsai“ sugrįžta į Panevėžio muzikinio teatro sceną. Prieš ketverius metus režisieriaus Nerijaus Petroko pastatytas miuziklas iš karto užkariavo žiūrovų simpatijas.

Karta iš kartos puoselėjamos šeimos vertybės, visiems puikiai žinomos melodijos ir meilės istorija nepalieka abejingų. Pagrindinė tikrais įvykiais paremto kūrinio veikėja Marija pasiryžusi tapti vienuole, tačiau jos meilė muzikai ir pažintis su gausia Trapų šeima priverčia permąstyti savo pašaukimą.

Vienas svarbiausių šio pastatymo tikslų – jaunajai kartai dovanoti nepamirštamą muzikinę patirtį. Režisierius N. Petrokas sako, kad šis miuziklas ne vieną jaunuolį įkvėpė pasirinkti gyvenimo kelią: „Yra buvę, kad spektaklyje dalyvavę vaikai paskui pasirinko dainininko ar muzikanto, teatralo kelią. Edukacinė šio spektaklio vertė labai didelė.“ Režisierius priduria, kad miuziklas įdomus visiems šeimos nariams, nuo vaikų iki senelių.

Spektaklis augina ne tik jaunuosius žiūrovus, bet ir atlikėjus. Kapitono Georgo fon Trapo atžalas vaidina Vytauto Mikalausko menų gimnazijos ir Panevėžio muzikos mokyklos mokiniai. Pagrindinį Marijos vaidmenį pirmą kartą atliks solistė Sandra Lebrikaitė (sopranas). „Aš labai tikiuosi, kad žiūrovai pajaus, kiek mūsų visų meilės sudėta į šį spektaklį“, – sako ji.

Pamatyti miuziklą „Muzikos garsai“ žiūrovai galės spalio 23 ir lapkričio 11 dienomis.

Bilietus platina teatro kasa ir kakava.lt.