2021 lapkričio 11 d. Panevėžio miesto savivaldybėje vyko konkursas Muzikinio teatro direktoriaus pareigoms eiti. Jį laimėjo dabartinė muzikos agentūros „Per Musica“ direktorė Kotryna Nekrošiūtė. Vadovauti Muzikiniam teatrui pretendavo 2 kandidatai.
K. Nekrošiūtė yra baigusi Nacionalinę M. K. Čiurlionio menų mokyklą, įgijusi fortepijono specialybę, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje – muzikos vadybos magistro laipsnį.
K. Nekrošiūtės nuomone, įstaigos vadovo uždavinys – suformuoti ir turiniu įtvirtinti išskirtiniais meniniais procesais unikalų, atpažįstamą Muzikinio teatro veidą. Bus siekiama tapti unikaliu, novatorišku turiniu, edukacine veikla Lietuvos muzikinių teatrų kontekste išsiskiriančiu ir Panevėžio miestą reprezentuojančiu teatru. Planuojama stiprinti ir integruoti į bendrą įstaigos strategiją rinkodaros ir komunikacijos strategiją. Bus siekiama sukurti sistemą, kurią taikant informacija apie būsimus renginius, įstaigos veiklą, planus ir įgyvendintus rezultatus įvairiais kanalais nuolat pasiektų tikslines grupes, skatintų dalytis informacija, taip būtų stiprinami ir viešieji ryšiai. Įstaigos viduje planuojama sukurti motyvacinę sistemą, sudaryti galimybę kelti kvalifikaciją, įdiegti savanorių, praktikantų sistemą ir kt.
Panevėžio miesto Savivaldybės informacija.