Rengiant miesto gimtadienį atskleistos miesto kultūrines inovacijos. 2020 metų rugsėjo 5 dieną 21 val. –  pagrindinį šventės vakarą, naujai sutvarkytame Kultūros ir poilsio parke šventinį koncertą surengė Panevėžio muzikinio teatro Pučiamųjų orkestras „Garsas“ su multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu ir jo grupe, bei teatro choru.

Didelei miesto ir svečių auditorijai atlikta muzikinė programa „Gyvybė ratu“. Malonu pasidžiaugti, kad renginio  organizatoriai įveiklino puikiai sutvarkytą parką, o ypač žaliąjį amfiteatrą.

Dar labiau džiugina tai, kad 2019 metais teatro 25-čio proga sukurta  unikali muzikinė programa „Gyvybė ratu“, buvo pateikta plačiajai auditorijai. Žaliajame  teatre ji labai tiko: nuostabiais gamtos garsais ir žvaigždynais alsuojanti Sauliaus ir Donato Petreikių kūryba, aranžuota orkestrui, tarsi susiliejo su aplinka ir užpildė žiūrovų sielas tyru ir tobulu meniniu turiniu.

Atsiliepimai nuostabūs. Muzikinė programa „Gyvybė ratu“ ir visas koncerto sprendinys laikytini neabejotinu Panevėžio kultūros darbuotojų brandos rodikliu.
Aranžuočių autorius Linas Rupšlaukis.
Muzikinės programos sumanytojas ir dirigentas Martynas Bražas.
Dėkojame teatro savanorei Rūtai Šulskytei už koncerto nuotraukas.
Panevėžio gimtadienio organizatorius  Bendruomenių rūmai.