Panevėžio muzikinis teatras tęsdamas tradicijas naujuosius 2024-uosius metus  pasitiko drauge su muzika net dvejuose koncertuose, sausakimšoje salėje. Šį kartą – su publikos mylimu Muzikinio teatro pučiamųjų instrumentų orkestru „Garsas“ ir ryškiais jaunosios kartos solistais – šiuo metu Karališkojoje muzikos akademijoje studijuojančia panevėžiete Valerija Iljinaite ir Nacionalinio operos ir baleto teatro solistu Juozu Janužu.

Nuotaikingoje programoje skambėjo gražiausios arijos ir duetai iš populiariosios ir klasikinės muzikos repertuaro. Koncerte netrūko svinguojančių ritmų, džiazo improvizacijų, ir specialiai šventinei programai parengtų kūrinių.

Valerija Iljinaitė – ukrainiečių kilmės lietuvių lyrinis-dramatinis sopranas, gimusi ir augusi Panevėžyje. Šiuo metu Valerija studijuoja Karališkojoje muzikos akademijoje pas Marcusą van den Akkerį ir Janet Haney. 2023 m. baigė muzikos bakalauro studijas Trinity Laban muzikos ir šokio konservatorijoje, mokėsi pas Joan Rodgers CBE ir buvo Morag Noble stipendininkė. Vasarą 2023 m. debiutavo Karnegio salėje (Carnegie Hall), buvo apdovanota Jameso Adlerio prizu. Ji atliko 1-osios damos vaidmenį „Užburtoji fleita“ su MOS Niujorke ir dalyvavo MOS Gala koncerte Karnegio Veilio rečitalių salėje. Valerija pelnė daugybę apdovanojimų, yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė. Koncertavo su įvairiais orkestrais, įskaitant Lietuvos valstybinį simfoninį orkestrą, Baltarusijos valstybinį simfoninį orkestrą ir kt. Taip pat dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose, bendradarbiavimo su žymiais muzikos profesionalais, o 2019 m. ji buvo pakviesta dalyvauti specialiame Lietuvos prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos koncerte.

Tenoras Juozas Janužas dainavimo meistrystės sėmėsi iš profesoriaus Virgilijaus Noreikos, Sigutės Stonytės, Vladimiro Prudnikovo, bei užsienio pedagogų. Daugelio tarptautinių dainavimo konkursų laureatas. Šiuo metu dainuoja Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre. Yra paruošęs ne vieną vaidmenį, aktyviai koncertuoja su įvairiais atlikėjais, chorais, pučiamųjų, bei simfoniniais orkestrais.

Panevėžio muzikinio teatro pučiamųjų instrumentų orkestras „Garsas“ (vadovas Martynas Bražas) groja šventėse, dalyvauja festivaliuose, vykdo edukacines veiklas, rengia įvairių stilių muzikines programas, pasirodo su vokalistais Monika Linkyte, Edgaru Davidovičiumi, Laima Česlauskaite, Aiste Pilibavičiūte, Dainotu Varnu, multiinstrumentalistu Sauliumi Petreikiu, bei daugeliu kitų. Bendradarbiaujant su jaunais kompozitoriais ir aranžuočių autoriais paruoštos unikalios koncertinės programos „Concert Boom“, „Roko legendos“, „Gyvybė ratu“, „Laisvė šaukia“, „Muzikos tiltai: Lietuva-Ukraina“ ir kitos. Stilingas orkestro repertuaras skamba scenose, parkuose, dainų švenčių estradose, bažnyčiose ir aikštėse.